МЕНЮ КАТАЛОГ
Солнцезащитные очки оптом

+38 (067)-585-37-75

+38 (099)-253-28-98

Polard

Сонцезахисні окуляри Polard оптом, Київ, Львів, Луцьк і вся Україна

В даний час, якщо людина, незалежно від своєї статевої приналежності, віку чи професії, хоче продемонструвати свою неординарність та індивідуальний стиль, особливе значення в створенні образу вона надає трендовим аксесуарам. Досягти поставленої мети дозволять сонцезахисні окуляри від провідних торгових марок. Вони здатні відкрити для вас світ в новому ракурсі.

Намагаючись підкреслити вишуканість кожного свого виробу, кращі виробники оптики з упевненістю експериментують з колірними гамами, формами і декором оправи та лінз. За рахунок цього навіть найбільш, здавалося б, безликі сонцезахисні окуляри отримують вид елегантних предметів, які хочеться надягати постійно і з будь-якого приводу. Вони створюють свої шедеври, орієнтуючись на смаки епохи. Так, окуляри від відомої марки Polard - актуальний приклад неповторності, а також відповідності всім вимогам і смаковим уподобанням сучасних людей.

Купити окуляри Polard оптом в Києві, Ужгороді та всій Україні за низькими цінами

Символом зручності, практичності і доступною розкоші є стильні сонцезахисні окуляри Polard, оптом придбати які ви зможете в інтернет-магазині Miss Aolise. Вони призначені для ділових людей, які не сидять на одному місці. Весь модельний ряд цієї марки відрізняється своєрідністю і неповторним концептом, що ґрунтується на модному апдейті. Ці аксесуари створюють провідні світові дизайнери. Більш того, бренд прагне охопити всі сторони людської діяльності, з цієї причини випускаються вироби, призначені спеціально для пілотів і альпіністів, яким потрібні якісні поляризаційні окуляри. Присутні в колекціях цієї марки і сучасні casual моделі, і модні нині ретро варіанти.

Окуляри-антифари від Polard - це відмінний аксесуар не тільки для далеких і тривалих нічних поїздок, в них зручно їздити по нічному місту, де нерідко засліплюють відблиски білбордів, банерів, вітрин бутиків, під час заходу і при яскравому сонці. В цілому, ці вироби по-справжньому універсальні! Завдяки особливому поляризаційному покриттю вони не пропускають через себе шкідливе ультрафіолетове випромінювання і знижують напруженість органів зору.

Великий вибір окулярів Polard оптом

Полімерні окуляри Polard, оптом представлені в асортименті інтернет-магазину Miss Aolise, мають високоякісне поляризаційне покриття. Вони сприяють підвищенню контрастності і чіткості зображення при недостатній видимості, а також в дощову і туманну погоду. Крім цього, вони мінімізують віддзеркалення світла від дорожнього покриття, автомобільного скла, прибирають відблиски.

Окуляри марки Polard багато хто носить і тільки в якості модного аксесуара - вони надають образу завершеності, а його власникові - почуття стилю. Таких сонцезахисних окулярів може бути кілька, і надіти їх можна, виходячи з ситуації: на бізнес-переговори або на роботу - більш лаконічні, на прогулянку або в клуб - більш екстравагантні.