МЕНЮ КАТАЛОГ
Солнцезащитные очки оптом

+38 (067)-585-37-75

+38 (099)-253-28-98

Polar Eagle

Сонцезахисні окуляри Polar Eagle оптом, Київ, Львів, Луцьк і вся Україна

Деякі люди вважають, що моделі очок з затемненими лінзами - це виключно модний іміджевий аксесуар. Але насправді ж їх головне завдання полягає в тому, щоб захистити органи зору від негативного впливу ультрафіолетового й інших типів випромінювань. З цією функцією відмінно справляються окуляри від відомого бренду Polar Eagle.

Сонцезахисні окуляри Polar Eagle, оптом пропоновані в каталозі інтернет-магазину Miss Aolise, призначені для водіння автотранспортного засобу в умовах недостатньої видимості. Вони надійно захищають очі, усувають осліплення від фар їдучих назустріч автомобілів, знижують розсіювання, покращують контрастність зображення і перенесення кольорів.

Купити окуляри Polar Eagle оптом в Києві, Ужгороді та всій Україні за низькими цінами

Поляризація представляє собою спеціальне покриття, що наноситься на лінзи, яке блокує відображення і відблиски. Це важливий параметр, який слід обов'язково враховувати, купуючи високоякісну оптику. Іншими словами, поляризаційні лінзи дають можливість відсікання вершин амплітуд світлових хвиль, які перевищують нормальний рівень.

Окуляри з якісними поляризаційними лінзами Polar Eagle відсікають відблиски, що з'являються при відображенні променів сонця від гладких поверхонь, таких як водойми, дорожнє покриття, сніг. Вони зменшують зорові перешкоди, оптимізують контрастність і гостроту зору. На рибалці усувається випромінювання, що відображається від водної гладі, що дозволяє добре розглянути рельєф дна, рух риби в неглибоких місцях водойм, поплавок і ліску на фоні води. Високий ступінь захисту від ультрафіолетового випромінювання UV-400, відсутність спотворень зору, зручність і практичність - ось основні переваги окулярів від Polar Eagle.

Великий вибір окулярів Polar Eagle оптом

Вибирати лінзи для окулярів потрібно дуже ретельно. Фахівці рекомендують віддавати перевагу склу або полімеру. При цьому варто враховувати, що скло тільки на 50% затримує проникнення ультрафіолету, в той час як полімер цілком захищає органи зору людини. Якщо ви хочете захистити очі і від шкідливого випромінювання, тоді варто купити окуляри Polar Eagle оптом з поляризаційним покриттям. Матеріал, з якого виготовляється оправа, може бути абсолютно різним. Практично невагомі вироби, виконані з пластика, будуть служити вам довгий час, а варіанти з металу дозволять виглядати модно і презентабельно. Крім того, сучасне високотехнологічне виробництво таких оправ забезпечує досягнення максимальної зручності під час носіння, що сприяє зниженню ризику появи подразнення шкіри біля очей.

Лінзи водійських очок торгової марки Polar Eagle виконані з оптичного пластику. Вони відрізняються більшою легкістю, ніж скляні, а також вищим ступенем безпеки в аварійних ситуаціях. Оправа таких виробів виготовлена з високотехнологічного полімеру для тих, хто віддає перевагу зручності і комфорту в повсякденному житті.